Tianjin Brisk Steelje jedním z výrobců ASTM A1085 STRUCTURAL DOLLOW SECTION v Číně. Naše výrobky jsou vyváženy především na Střední východ, jihovýchodní Asii, Evropu, Nový Zéland a další regiony. Pokud byste se chtěli o našich produktech dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat a zašlete nám svůj nákupní seznam.
VÝROBA




Chemické složení
| Živel | Analýza tepla % | Analýza produktu % |
| Ca | Menší nebo rovno 0,26 | 0.30 |
| Sib | Menší nebo rovno 0,04 nebo 0,15–0,25 | Menší nebo rovno 0,07 nebo 0,13–0,28 |
| Mna | Menší nebo rovno 1,35 | 1.40 |
| Pc | Menší nebo rovno 0,035 | 0.045 |
| Sd | Menší nebo rovno 0,015 | 0.045 |
| Ale | celkem Větší nebo rovno 0,020 | - |
| CEVf | Menší nebo rovno 0,45 | - |
- A. Na každý pokles C o 0,01 % se Mn může zvýšit o 0,06 %, až do maxima 1,50 % (teplo)/1,60 % (produkt).
- b. Dva regulační rozsahy, vhodné pro požadavky na zinkování a svařování.
- C. Přísně kontrolujte nečistoty a zlepšujte houževnatost.
- d. Snižte obsah sulfidů a zlepšujte svařitelnost.
- E. Hliníková klidná ocel, zajišťující hustotu materiálu.
-
Metoda výpočtu CEV je následující:CEV=C+Mn/6+(Cr+Mo+V)/5+(Ni+Cu)/15
Mechanické vlastnosti
| Třída oceli | Mez kluzu | Pevnost v tahu | ||
| Mpa | Psi | Mpa | Psi | |
| Gr.A | 345–485 | 50,000–70,000 | Větší nebo rovno 450 | Větší nebo rovno 65 000 |
a Jediný HSS standard, který stanovuje mez výnosu a snižuje faktor seismické nadměrné pevnosti (Ry)
b Rázová houževnatost (CVN, povinné)
- Požadavek: větší nebo rovno 25 ft-lb (34 J), 40 stupňů F (4 stupně), podélný vzorek plné-velikosti
- Přizpůsobení: Splňuje požadavky AASHTO Temperature Zone 2, pokrývající mostní aplikace ve většině částí Spojených států
c Výkon procesu
- Test zploštění: Zploštění kruhové trubky ve třech krocích-, žádné praskliny ve svaru; trhliny na vnitřním povrchu mohou být vyjmuty pro nízký poměr D/t
- Zkouška ohybem: Podle specifikací, žádné praskliny
Hlavní výhody (ve srovnání s A500)

- Lepší seismický výkon:Mez kluzu až 485 MPa, nižší Ry (≈1,1 oproti A500 1,4), přesnější design rozptylu energie.
- Efektivní design:-5% tloušťka stěny, -3,5% hmotnost, jmenovitá tloušťka stěny použitá přímo v návrhu, zlepšená nosnost, úspora materiálu.
- Spolehlivý při dynamickém zatížení:Povinné testování CVN, vhodné pro mosty, ROPS/FOPS, zabraňuje nízkoteplotnímu křehkému lomu-.
- Stabilní svařování:CE Méně než nebo rovno 0,45 %, nízký obsah síry a fosforu, usmrcený hliník-, snižuje vznik trhlin při svařování.
- Přesné rozměry:Přísné tolerance, přesnější připojení uzlů, menší chyby při instalaci
Základní aplikace (vysoká priorita)
- Seismické budovy:Ocelové rámové výztuhy, vzpěrné-vzpěry (BRB), excentrické vyztužené rámy (EBF).
- mostní inženýrství:Hlavní konstrukce dálničních/železničních mostů, svodidla, spojovací prvky (v souladu s požadavky AASHTO).
- Bezpečnostní ochranné konstrukce:Stavební stroje ROPS/FOPS, podpěry pro zábavní zařízení, zábradlí na pobřežní plošiny.
- Těžké konstrukce:jeřábová ramena, věžové konstrukce, stožáry, vazníky s dlouhým{0}}rozpětím

Rozměrová tolerance
- Vnější průměr
| Kolo | Vnější průměr Menší nebo roven 1 900 in (48 mm) | ±0,5 % (zaokrouhleno na 0,005 palce / 0,1 mm) |
| Vnější průměr Větší nebo roven 2,00 palce (50 mm) | ±0,75 % (zaokrouhleno na 0,005 palce / 0,1 mm) | |
| Čtvercový/obdélníkový | Vnější průměr Menší nebo roven 2½ palce (65 mm) | ±0,010 palce / ±0,25 mm |
| Vnější průměr>2½ - 4 palce (65 - 100 mm) | ±0,015 palce / ±0,40 mm | |
| Vnější průměr>4 - 6 in (100 - 150mm) | ±0,020 palce / ±0,50 mm | |
| Vnější průměr>6 - 8 in (150 - 200mm) | ±0,025 palce / ±0,65 mm | |
| Vnější průměr> 8 - 12in(200 - 300mm) | ±0,030 palce / ±0,75 mm | |
| Vnější průměr> 12 palců (300 mm) | ±0,040 palce / ±1,00 mm |
-
Tloušťka stěny
Minimální tloušťka stěny: větší nebo rovna 95 % jmenovité tloušťky stěny (-5 %)
Maximální tloušťka stěny (bez svarových oblastí): Menší nebo rovna 110 % jmenovité tloušťky stěny (+10 %)
Čtvercové / obdélníkové trubky: platí pouze při měření ve středu roviny
- Poloměr rohu (poloměr rohu, čtverec/obdélník)
Klasifikováno podle tloušťky stěny t, poloměru vnějšího rohu R:
t Menší nebo rovno 0,400 in (10,2 mm): 1,6t Menší než nebo rovno R Menší než nebo rovno 3,0t
t > 0,400 palce (10,2 mm): 1,8t Menší než nebo rovno R Menší než nebo rovno 3,0t
Poprvé jsou minimální i maximální poloměry rohů specifikovány současně, aby se snížilo riziko praskání rohů během galvanizace/svařování.
Populární Tagy: ASTM A1085 STRUCTURAL DOLLOW SECTION, Čína ASTM A1085 STRUCTURAL DOLLOW SECTION výrobci, dodavatelé, továrna